אחד המאפיינים של רוב המוסכים בארץ הוא חלל העבודה הפתוח שלא מאפשר להתקין בו מזגן מהסיבה שהקירור שלו יהיה פחות יעיל וסתם יצרוך המון חשמל. אפשרות יעילה יותר היא התקנת מאוורר תעשייתי למוסך שיעשה את העבודה יעילה בהרבה. במאמר הבא נסביר מה היתרונות שיש למאוורר כזה במוסך.

להלן 5 סיבות מדוע מאוורר מוסך תעשייתי הוא השקעה מצוינת:

 1. שיפור איכות האוויר

מאוורר מוסך תעשייתי תוכנן במיוחד כדי להעביר כמויות גדולות של אוויר, ולעזור לשפר את איכות האוויר במוסכים.  עם אוורור מתאים, האוויר פחות עומד ויכול לסייע בסילוק ריחות ואדים, מה שהופך אותו לסביבה נעימה ובטוחה יותר עבור עובדי המוסך ועבור האנשים שמגיעים לטפל ברכב שלהם.

 2. להוריד טמפרטורות בחלל המוסך

עבודה במוסך יכולה להיות מאוד לא נוחה, במיוחד בחודשי הקיץ.  מאוורר מוסך תעשייתי יכול להפחית משמעותית את הטמפרטורות על ידי זרימת אוויר קריר בחלל הטיפול ברכב, מה שהופך אותו למקום עבודה נוח יותר.

 3. מפחית לחות

לחות עלולה להוות בעיה במוסכים רבים, במיוחד אלה ללא אוורור מתאים.  מאווררי מוסך תעשייתי עוזרים להפחית את רמות הלחות על ידי זרימת אוויר ומניעת הצטברות לחות באוויר, שעלולה לגרום נזק למכונות ולכלים.

 4. מסיר אבק ופסולת

כאשר עובדים על מכוניות או מכונות אחרות, אבק ופסולת יכולים להצטבר במהירות.  מאוורר מוסך תעשייתי עוזר להסיר את הפסולת הזו על ידי זרימת אוויר ומניעת התיישבותו על משטחים.

 5. מונע עיבוי

עיבוי יכול להוות בעיה במוסכים רבים, במיוחד בחודשים הקרים יותר.  מאוורר מוסך תעשייתי יכול לסייע במניעת עיבוי על ידי זרימת אוויר ושמירה על משטחים יבשים, ולסייע במניעת חלודה וצורות אחרות של קורוזיה.

למה לשים לב כאשר אתם הולכים לרכוש מאוורר תעשייתי למוסך?

גודל

מאווררי מוסך תעשייתי מגיעים בגדלים שונים ויש להתאים את גודלם לחלל המוסך.

רעש

יש לבחון כי אתם רוכשים מאוורר תעשייתי חזק, אך פחות רועש. במוסכים יש מספיק רעשים ממכונות אחרות ואין צורך שגם המאוורר יוסיף דציבלים.

עמידות

יש לבחון שאתם רוכשים דגם חזק ועמיד שמותאם לדרישות חלל המוסך.

בקרות מהירות

מאווררי מוסך תעשייתיים מסוימים מגיעים עם בקרות מהירות, המאפשרות לכם להתאים את מהירות המאוורר להעדפותיכם.  חפשו דגמים עם בקרות מהירות שיאפשרו לכם גמישות ושליטה.

קלות התקנה

בעת הרכישה, נסו לכוון לקניה של מאוורר תעשייתי המאפשר התקנה פשוטה עם הורות התקנה ברורות או לחילופין, מתקין שמגיע אליכם לביצוע ההתקנה.

בטיחות

 וודאו שאתם רוכשים מאוורר תעשייתי שעומד בתקנים מחמירים, כך שהוא בטיחותי ואין סכנה מפני תקלות המסכנות אתכם.

לסיכום, מאוורר מוסך תעשייתי הוא השקעה מצוינת לכל מי שמבלה במוסך שלו. בעת בחירת מאוורר מוסך תעשייתי, בדקו מספר דברים חשובים: גודל, עמידות, רמת רעש, בקרות מהירות, התקנה ובטיחות.