כל בית ועסק חייב שיהיה לו פתרון אוורור איכותי. רוב הבתים יבחרו במזגנים, אך יש בתים ובתי עסק שמזגן הוא לא אופציה עבורם. במאמר הבא נסביר מתי צריך לקנות מאוורר תקרה תעשייתי.

1.     בתים עם תקרות גבוהות

בשנים האחרונות אנו רואים טרנד עיצובי בבתים שהתקרה בהם גבוהה מאוד. אלו חללים שמזקנים יתקשו לקרר אותם, גם אם מדובר במזגן חזק של 3.5 כוח סוס או יותר. בדיוק בשביל תקרות אלו יש את הפתרון של מאוורר תקרה תעשייתי אשר מביא עמו עוצמה גבוהה מאוד והוא מסוגל באמת לאוורר את החלל. ההתאמה כמובן חייבת להתבצע לפי גודל החלל. יש כל מיני סוגים של מאווררים תעשייתיים. כשהחלל קטן, אפשר להסתפק במאוורר תקרה קטן ולא גדול במיוחד עם נפח מנוע יחסית קטן.

2.     חללים ענקיים שלא ניתן להתקין בהם מזגנים

מקומות נוספים שמחייבים לשים מאווררי תקרה תעשייתיים הם חללים ענקיים שלא ניתן להתקין בהם מזגנים. חללים אלו כוללים גני אירועים, האנגרים גדולים שאין בהם מקום להתקנת מזגנים וגם אם תתקינו מזגנים, הם לא יצליחו לבצע את הקירור של המקום.

מאווררי התקרה הם אפשרות מצוינת לקרר חללים אלו. בחללים הענקיים יש צורך במאווררים עוצמתיים, לפעמים במספר מאווררים ולא באחד. יש לפזר אותם לאורך החלל על מנת לקרר אותו כמו שצריך.

3.     חללים הכוללים מכשור חשמלי רב שפולט חום

מקומות נוספים שמאווררי תקרה יהיו מצוינים בהם הם חללים שיש בהם הרבה מכשור חשמלי שפולט חום רב. זה יכול להיות משרדים עם חללים פתוחים שיש בהם מחשבים רבים והרבה עובדים. גם במקרה הזה, מאווררי התקרה הם פתרון מצוין. האוורור של המאוורר התעשייתי ישמור היטב על הרכיבים החשמליים והם יישארו תקינים יותר זמן.

4.     מקומות סגורים הומי אדם

בחללים שבהם יש המון אנשים והמקומות סגורים, חייב שיהי  מקור אוורור חזק שיבצע סירקולציה טובה. מכיוון שמזגנים במקומות כאלו לא באמת יצליחו לקרר את האזור ויהיו פחות יעילים, הרי שמאווררי התקרה בהחלט יעשו עבודה טובה במקרה זה.

5.     חממות ואזורי חקלאות סגורים

בחממות ואזורי חקלאות סגורים חם מאוד ולא ניתן לשים מזגנים. במקומם, הפתרון הטוב ביותר והכי יעיל הוא מאווררי תקרה. כמובן שבגלל שמדובר באזורים גדולים עם חום רב, הרי שחייבים מאוורר בעל עוצמה חזקה ולכן תמיד כדאי לרכוש מאוורר תעשייתי שהעוצמות שלו שונות ממאוורר תקרה רגיל.

מה היתרונות של מאווררי תקרה תעשייתיים?

1.     הם חזקים מאוד ביחס למזגנים ומאוד חסכוניים בחשמל.

2.     הם תחליף מצוין למזגנים במקומות שלא ניתן להתקין מזגנים.

3.     כיום מדובר במאווררים חזקים במיוחד עם טכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות אוורור מצוין גם כאשר יש המון אנשים באותו המקום ומכשירי חשמל שפולטים חום רב.